PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH ŁAGÓW Sp. z o.o.

ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

JESTEŚMY DLA WAS

Oferta pracy dla brukarzy

OFERTA PRACY

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o., ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

zatrudni 6 pracowników na stanowisko:

Brukarz

Miejsce pracy: gmina Łagów (woj. świętokrzyskie)

Opis stanowiska:

- układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży,

- przygotowanie nawierzchni pod ułożenie kostki brukowej,

- obsadzanie studzienek ściekowych, kanalizacji, drenaży,

- terminowa i sumienna realizacja powierzonych zadań,

- dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu,

- wykonywanie innych zleconych prac,

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- preferowani mieszkańcy gminy Łagów (woj. świętokrzyskie).

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

- niezbędne narzędzia pracy,

- pracę w stabilnej firmie.

w godz. pon. 8 00 – 16 00

wt.-pt. 7 30 - 15 30

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Read 1636 times Last modified on środa, 07 wrzesień 2016 22:07

Kontakt:

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

(Kliknij tu i Zaloguj się)

Telefon Alarmowy

Awarie Wod-Kan

530 385 453

Usługi

606 926 889

Zamówienia Publiczne

Polub nas:

Telewizja Świętokrzyska